… czyli jak schudnąć

Dieta 1000 kalorii

Płatność w systemie PayPal

Posted by dieta1000kalorii on 12 września 2012 with 1 Comment


System PayPal jest to system płatności on-line gwarantujący bezpieczeństwo transakcji

Jeśli jesteś użytkownikiem PayPal wystarczy skorzystać z płatności PayPal logując się do swojego konta w PayPal (kliknięcie ikony “Kup teraz” spowoduje przekierowanie do okna, w którym można zalogować się do konta w PayPal i sfinalizować płatność krok po kroku wypełniając formularze).

Jeśli nie masz konta w serwisie PayPal możesz je szybko założyć, aktywować (jednak ten proces będzie wymagał więcej czasu – 3-5 dni ) i bezpiecznie realizować swoje płatności w tym systemie bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeśli nie masz konta w systemie PayPal możesz także zapłacić kartą debetową lub kredytową za pomocą płatności gościnnych w systemie PayPal.

Aby skorzystać z płatności gościnnych w PayPal (bez konieczności zakładania konta w systemie), co umożliwi dokonanie płatności kartą debetową lub kredytową :

  • należy dokonać zakupu poprzez kliknięcie ikony “Kup teraz” widocznej obok lub dostępnej TUTAJ;

  • zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do podsumowania zamówienia;

  • następnie należy wybrać opcję “Nie masz konta PayPal?” widoczną u dołu strony, po prawej (poniżej widoki okien ze wskazaniem miejsca do kliknięcia oraz danych do uzupełnienia dla realizacji płatności gościnnej kartą).

  • pozostaje sfinalizować płatność kartą wypełniając krok po kroku niezbędne pola wymagane podczas realizacji płatności kartą, które podpowiada PayPal (dane karty z której dokonywana będzie płatność oraz dane konieczne do realizacji zamówienia – podać należy adres mailowy do wysyłki).


———————————————————————————

« previous page

Regulamin strony

Strona dieta1000kalorii.info jest pisana osobiście przez  jej twórców i przez nich red...

next page »

Kup i chudnij

Proponuję Ci wypróbowanie diety którą sama na sobie sprawdziłam i szczerze mogę pole...

Leave a Reply

JA TEŻ ZASTANAWIAŁAM SIĘ KIEDYŚ: JAK SCHUDNĄĆ?

A właściwie jak skutecznie schudnąć? Bez efektu JO-JO? Próbowałam wiele razy różnych diet. Jednak zawsze na diecie czułam się nieszczęśliwa i cały czas myślałam tylko o tym, kiedy będzie można w końcu zjeść i co? Generalnie gubią mnie słodycze (jestem strasznym ŁASUCHEM!!!) - a na dietach mam na nie jeszcze większą ochotę. Zawsze się odchudzałam, a mimo to, rzadko bywałam „odchudzona”. Do czasu, aż wypróbowała dietę, o której piszę na niniejszej stronie www. Zapraszam do lektury.