… czyli jak schudnąć

Dieta 1000 kalorii

Regulamin strony

Posted by dieta1000kalorii on 7 września 2012 with No Comments


Strona dieta1000kalorii.info jest pisana osobiście przez  jej twórców i przez nich redagowana.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są publikowane w dobrej wierze i służyć mają jedynie celom informacyjno-edukacyjnym i w żadnym stopniu nie zastępują fachowej konsultacji lekarskiej czy dietetycznej. Ponadto rekomenduje się zasięgnięcie opinii prowadzącego lekarza rodzinnego znającego historię chorób i dotychczasowe lecznicze kuracje stosowane u danego pacjenta, przed zastosowaniem diety.

Wszystkie decyzje dotyczące tematyki poruszanej na niniejszym blog-u są decyzjami suwerennie podejmowanymi przez odwiedzających oraz na ich ryzyko i odpowiedzialność. Twórcy niniejszej strony internetowej nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej (zobowiązania, straty lub szkody spowodowane lub rzekomo spowodowane, bezpośrednio lub pośrednio w wyniku użycia, zastosowania lub interpretacji).

Twórcy niniejszej strony zawsze starają się umieszczać kompletne materiały (jednak nie gwarantuje się kompletności materiału) oraz szczere opinie, informacje, przekonania lub doświadczenia na temat treści lub produktów dotyczących tematyki strony. Poglądy i opinie wyrażone na stronie dieta1000kalorii.info są wyłącznie własnymi poglądami twórców tej strony oraz blogerów.

Odwiedzając i korzystając ze strony dieta1000kalorii.info, odwiedzający wyraża zgodę i akceptuje niniejsze warunki Regulaminu strony.

next page »

Płatność w systemie PayPal

System PayPal jest to system płatności on-line gwarantujący bezpieczeństwo transakcji ...

Leave a Reply

No trackbacks yet.

JA TEŻ ZASTANAWIAŁAM SIĘ KIEDYŚ: JAK SCHUDNĄĆ?

A właściwie jak skutecznie schudnąć? Bez efektu JO-JO? Próbowałam wiele razy różnych diet. Jednak zawsze na diecie czułam się nieszczęśliwa i cały czas myślałam tylko o tym, kiedy będzie można w końcu zjeść i co? Generalnie gubią mnie słodycze (jestem strasznym ŁASUCHEM!!!) - a na dietach mam na nie jeszcze większą ochotę. Zawsze się odchudzałam, a mimo to, rzadko bywałam „odchudzona”. Do czasu, aż wypróbowała dietę, o której piszę na niniejszej stronie www. Zapraszam do lektury.